Rozwiązania analityczne dla przemysłu mleczarskiego w całym łańcuchu produkcji

Pracujesz w branży mleczarskiej? Podczas naszego webinarium pt.: ,,Rozwiązania analityczne dla przemysłu mleczarskiego w całym łańcuchu produkcji” pokażemy, jak dostosować laboratorium do przyszłości.
Polish:

Rozwiązania analityczne dla przemysłu mleczarskiego w całym łańcuchu produkcji

Dla kogo?

Webinarium jest skierowane do każdego, kto zajmuje się kontrolą jakości mleka i produktów mleczarskich w laboratorium lub przy produkcji. Jest ono również dedykowane osobom pracującym w przemyśle spożywczym i wykorzystującym produkty mleczarskie w procesie produkcyjnym.

Zagadnienia:

  • Kontrola jakości mleka surowego i płynnych produktów mlecznych
  • Analiza ciał stałych i półstałych
  • Analiza elementarna mleka i mleka w proszku dla niemowląt
  • Identyfikacja mikroorganizmów
  • Monitorowanie procesów online

FT-NIR to wszechstronna technika analityczna – ale czy wiesz, że Bruker oferuje zdecydowanie najszerszą gamę produktów do spektroskopii? Nasze instrumenty pokrywają wszystkie zastosowania, od rutynowej kontroli jakości towarów przychodzących, przez multispektralne badania na najwyższym poziomie, po rozwiązania do monitorowania procesów.

Jeśli szukasz nowych i innowacyjnych rozwiązań do swoich problemów analitycznych, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium na temat technik spektroskopowych, które być może ułatwią Twoją codzienną pracę.

 

Zespół Bruker Optics

Czwartek, 20 maja, 2021
11:00 - 11:30 am (CEST)